R3vo/Sandbox – User
Jump to navigation
Jump to search
m (cleared) Tag: Blanking |
m (test) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable sortable" | |||
|- | |||
! Type !! Count | |||
|- | |||
| TREE || 40110 | |||
|- | |||
| SMALL TREE || 0 | |||
|- | |||
| BUSH || 47974 | |||
|- | |||
| BUILDING || 0 | |||
|- | |||
| HOUSE || 684 | |||
|- | |||
| FOREST BORDER || 0 | |||
|- | |||
| FOREST TRIANGLE || 0 | |||
|- | |||
| FOREST SQUARE || 0 | |||
|- | |||
| CHURCH || 0 | |||
|- | |||
| CHAPEL || 2 | |||
|- | |||
| CROSS || 1 | |||
|- | |||
| BUNKER || 0 | |||
|- | |||
| FORTRESS || 0 | |||
|- | |||
| FOUNTAIN || 0 | |||
|- | |||
| VIEW-TOWER || 0 | |||
|- | |||
| LIGHTHOUSE || 3 | |||
|- | |||
| QUAY || 0 | |||
|- | |||
| FUELSTATION || 3 | |||
|- | |||
| HOSPITAL || 0 | |||
|- | |||
| FENCE || 1728 | |||
|- | |||
| WALL || 1355 | |||
|- | |||
| HIDE || 70975 | |||
|- | |||
| BUSSTOP || 0 | |||
|- | |||
| ROAD || 143 | |||
|- | |||
| FOREST || 0 | |||
|- | |||
| TRANSMITTER || 11 | |||
|- | |||
| STACK || 0 | |||
|- | |||
| RUIN || 0 | |||
|- | |||
| TOURISM || 0 | |||
|- | |||
| WATERTOWER || 1 | |||
|- | |||
| TRACK || 2063 | |||
|- | |||
| MAIN ROAD || 0 | |||
|- | |||
| ROCK || 820 | |||
|- | |||
| ROCKS || 0 | |||
|- | |||
| POWER LINES || 0 | |||
|- | |||
| RAILWAY || 0 | |||
|- | |||
| POWERSOLAR || 0 | |||
|- | |||
| POWERWAVE || 0 | |||
|- | |||
| POWERWIND || 0 | |||
|- | |||
| SHIPWRECK || 11 | |||
|- | |||
| TRAIL || 0 | |||
|} |
Revision as of 00:05, 8 June 2020
Type | Count |
---|---|
TREE | 40110 |
SMALL TREE | 0 |
BUSH | 47974 |
BUILDING | 0 |
HOUSE | 684 |
FOREST BORDER | 0 |
FOREST TRIANGLE | 0 |
FOREST SQUARE | 0 |
CHURCH | 0 |
CHAPEL | 2 |
CROSS | 1 |
BUNKER | 0 |
FORTRESS | 0 |
FOUNTAIN | 0 |
VIEW-TOWER | 0 |
LIGHTHOUSE | 3 |
QUAY | 0 |
FUELSTATION | 3 |
HOSPITAL | 0 |
FENCE | 1728 |
WALL | 1355 |
HIDE | 70975 |
BUSSTOP | 0 |
ROAD | 143 |
FOREST | 0 |
TRANSMITTER | 11 |
STACK | 0 |
RUIN | 0 |
TOURISM | 0 |
WATERTOWER | 1 |
TRACK | 2063 |
MAIN ROAD | 0 |
ROCK | 820 |
ROCKS | 0 |
POWER LINES | 0 |
RAILWAY | 0 |
POWERSOLAR | 0 |
POWERWAVE | 0 |
POWERWIND | 0 |
SHIPWRECK | 11 |
TRAIL | 0 |